Wczytuję dane...
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 8005125507078
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Clementoni

Zestaw naukowy poświęcony najbardziej znanym kobietom-naukowcom, zawierający wiele eksperymentów mających na celu wzbudzić zainteresowanie młodych dziewcząt i przybliżyć im temat STEM.

Wiele odkryć naukowych dokonały właśnie kobiety, które swoimi pomysłami i upartym charakterem podważały stereotypy i osiągały niezwykłe rezultaty o fundamentalnym znaczeniu dla świata.

Dzięki eksperymentom i praktycznym zadaniom dziewczęta mogą czerpać przyjemność z formułowania założeń, weryfikowania ich skutków oraz podziwiania wyników, poznając nowe koncepcje i podejścia naukowe.

Czytając życiorysy i ciekawe fakty z życia najsłynniejszych kobiet-naukowców, dziewczęta mogą nauczyć się i zrozumieć, że nauka jest światem wielu kobiet.

Poznając fakty z życia największych kobiet-naukowców i angażując się w praktyczne zadania, dziewczęta mogą odkryć, co uczyniło je sławnymi.

Wirówka do ekstrakcji DNA i różne przyrządy do przeprowadzania eksperymentów chemicznych i biologicznych, nasiona, torf i doniczki do odkrywania świata botaniki.

 

Pomyślany, zaprojektowany i opracowany we Włoszech.

 

WIEK:

8+

 

WYMIARY:

opakowania 45 x 31 x 7

 

WAGA:

1480 gr

 

ZASILENIE:

2 AA/LR06 - brak w zestawie: