Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 5900360859575
Wysyłka od: 16.00 PLN
Producent: Dromader

Sekrety Elektroniki - ŁÓDKA I SAMOCHÓD to wspaniały, dokładnie przemyślany zestaw elementów, który przybliży Państwa  dziecku niezwykły świat elektrotechniki i elektroniki. 

Zestaw rozwinie wyobraźnię dziecka i zapewni wiele godzin wspaniałej zabawy, pozwalając jednocześnie na poznanie zasad działania np.: silnika, przełączników, źródeł dźwięku i światła, oraz różnych układów elektronicznych.

Wszystkie elementy zestawu są tak zaprojektowane, by umożliwić ich bezproblemowe łączenie za pomocą zaciskanych złączek.

W oparciu o szczegółową instrukcję w języku polskim, dziecko w prosty sposób, zbuduje własny samochód, łódkę, alarm antywłamaniowy lub np. wentylator elektryczny.

Zabawka posiada Certyfikat Jakości i Bezpieczeństwa CE.

 

ZESTAW ZAWIERA:

- instrukcję obsługi w języku polskim

 - 2 x złączka elastyczna,

- 2 x złączka 2-punktowa,

- 3 x złączka 3-punktowa,

- 1 x złączka 4-punktowa,

- 1 x złączka 5-punktowa,

- 1 x płytka sensora

- 1x kontaktron,

- 1 x wyłącznik,

- 1 x czujnik optyczny,

- 1 x czerwona dioda LED,

- 1 x żarówka 2,5V,

- 1 x zasobnik na baterie,

- 1 x głośnik,

- 1 x moduł WOJNY GWIEZDNE,

- 1 x silnik,

- 1 x opornik 100Ω,

- 2 x śmigło,

- 1 x gumka elastyczna,

- 1 x kadłub,

- 1 x śruba napędowa,

- 2 x oś,

- 4 x koło,

- 1 x podstawa,

- 1 x magnes,

- 1 x małe koło zębate,

- 1 x rurka elastyczna,

- 1 x uchwyt silnika

 

WIEK:

powyżej 6 lat 

WYMIARY:

wielkość opakowania: 46,5 x 33,5 x 4 cm

 

ZASILANIE:

3 baterie AA - niedołączone

 

OSTRZEŻENIA:

 Zabawka nieodpowiednia dla dzieci poniżej 3 lat. Zawiera małe elementy, które mogą spowodować udławienie się w przypadku wzięcia ich do ust. Opakowanie nie jest zabawką - nie udostępniać do zabawy. Wymiany baterii mogą mogą dokonywać wyłącznie osoby dorosłe. Zabawki nie można przyłączać do większej niż zalecana liczba źródeł zasilania. Zabawka zawiera magnesy, lub części magnetyczne. W przypadku połknięcia ich lub wprowadzenia do dróg oddechowych, należy natychmiast zwrócić się o pomoc lekarską. Prosimy nie dotykać silnika w trakcie pracy. Szklana żarówka może ulec stłuczeniu, tworząc ostre kawałki- prosimy zachować szczególną ostrożność. Używać wyłącznie baterii AA jednorazowego użytku. Zwracać uwagę na odpowiednie ich połączenie. Nie zwierać biegunów. Nie stosować akumulatorów.